Kasvattaja, jos olet SuKaRo ry: n jäsen, omistat FCI:n hyväksymän kennelnimen ja haluat omat tietosi näkymään täällä sekä yhdistyksen Naku-Huisku lehdessä, ilmoita siitä yhdistykselle.
Ilmoitus on ilmainen SuKaRo ry:n jäsenille. Ilmoituksen voi tehdä sähköisesti osoitteilla:
webmaster@sukaro.net tai sihteeri@sukaro.net

Adentro
meksikonkarvatonkoira
Nina Virtanen
Kumpurantie 3 B 7
05200 Rajamäki
p. 044 357 5764
adentroxoloitzcuintle(at)gmail.com
Allegranden
perunkarvatonkoira
Johanna Öhman
Mesiangervo 15
21530 Paimio
P. 041 544 7247
rottcrested@gmail.com
Bay’s Bushyfur
perunkarvatonkoira
Kaarina Naaralainen
Venetahontie 96
19920 Pappinen (Joutsa)
p. 040 810 5672
baysbushyfur.kennel@pp.inet.fi
Fiabella’s
perunkarvatonkoira
Cristiina Keskinen
Sädekuja 4
16300 Orimattila
p. 040 646 9448
kennelfiabellas@gmail.com
Hölkynkölkyn
perunkarvatonkoira
Anu Saalasti
Marjokankaantie 23
47400 Kausala
saalastia@gmail.com
Jamming Tail
meksikonkarvatonkoira
Mirka Rautio
p. 050 546 2605
jammingtail@gmail.com
Keijuttaren
perunkarvatonkoira
Saara Öhman
Mynämäki/Mietoinen
p. 040 938 8445
saara.ohman@gmail.com
Leondeon
meksikonkarvatonkoira
Eva Muhli
Ruokolahti
p. 050 539 9665
eva.muhli@gmail.com
Mayan Mystica
perunkarvatonkoira
Kaisa Matilainen
Etelä-Suomi
mayanmystica@gmail.com
Nuffnuffin
perunkarvatonkoira & meksikonkarvatonkoira
Anna Selänniemi
Urjala
nuffnuffin@gmail.com
Omicron’s
perunkarvatonkoira
Paula Tero
Ryttylä
Paula.Tero@gmail.com
omicrons.peruvians@gmail.com
Quartz-Amor’s
meksikonkarvatonkoira
Reijo Kenttä
Kajaani
p. 044 286 4363
posti@akkoarra.fi
Rahel
perunkarvatonkoira & kiinanharjakoira
Nicke Laakkonen
Helsinki
p. 046 810 1516
nicke.laakkonen@kennel-rahel.net
Teteoinnan
meksikonkarvatonkoira
Eva Sewón
Turku
eva.sewon(at)gmail.com
Tindralakes
perunkarvatonkoira
Christina Sjöholm
Loviisa
tindralakes@gmail.com
Unay Khuyay
perunkarvatonkoira
Heidi Vuorinen
Orimattila
heidi@unaykhuyay.net
Xolito
meksikonkarvatonkoira
Taina Kalliokoski
Kymintie 46 B 5
00560 Helsinki
kennelxolito@gmail.com
 Yerupaja
perunkarvatonkoira
Amy Malmivaara
Yliskulma, Lieto
p. 044 291 7624
amy.malmivaara@elisanet.fi
 
Pidäthän tietosi ajantasalla. Yhdistys ei vastaa tietojen ajantasaisuudesta ja oikeellisuudesta.