SSKY:n erikoisnäyttely 15.09.2012, Heinola: TULOKSET

SSKY:n erikoisnäyttely 15.09.2012

Tuomari Harri Lehkonen

Meksikonkarvatonkoira, pieni

Nartut, valioluokka

  • Quetzalli (Magaldi) ERI1, SA, ROP, BIS5

 

Meksikonkarvatonkoira, iso

Urokset, junioriluokka

  • Jamming Tail Don’t Let Me Get Me ERI1, SA, PU3, SERT
  • Jamming Tail Let Me Let You Know HYL (karvallinen)
  • Jamming Tail One Foot Wrong EH

Urokset, valioluokka

  • Fullibus Super Trouper ERI1, SA, PU1, VSP
  • Adentro Tlacaelel ERI
  • Fame Factory’s Exclusive ERI3
  • Tzinacantli (Hernandez) ERI2, SA, PU2
  • Xibalba’ Olli ERI4

Nartut, junioriluokka

  • Jamming Tail ’Cuz I Can ERI1, SA, PN2, va-SERT

Nartut, nuortenluokka

  • Charanda (Hernandez) ERI1, SA, PN1, ROP, BIS1

 

Perunkarvatonkoira, iso

  • Urokset, junioriluokka
  • Songo Suwa Brillar Regulus ERI1, SA, PU1, SERT, VSP

Urokset, nuortenluokka

  • Golden Orpheus Arctic Brambling ERI1, SA, PU2

Urokset, avoinluokka

  • Bay’s Bushyfur Qori Puma EVA
  • Golden Orpheus Nano Frost EH

Urokset, veteraaniluokka

  • Wanhan Wuoren Naamion Welho ERI1, SA, PU3, ROP-VET

Nartut, nuortenluokka

  • Golden Orpheus W-Wuoren Arctic Tern ERI1, SA, PN3, SERT
  • Icy Star’s What Just Happened ERI2
  • Icy Star’s Witch Hunt EH3

Nartut, avoinluokka

  • Golden Orpheus Milli Frost H
  • Wanhan Wuoren Coouc Kualcc HYL (karvallinen)

Nartut, valioluokka

  • Wanhan Wuoren Julia’s Honour ERI1, SA, PN1, ROP, BIS2
  • Wanhan Wuoren Naisen Maailma ERI2, SA, PN2

Nartut, veteraaniluokka

  • Wanhan Wuoren Auringon Lupaus HYL (karvallinen)

 

Perunkarvatonkoira, keskikokoinen

Urokset, junioriluokka

  • Yerupaja Hiking For Glory POIS

Urokset, avoinluokka

  • Wanhan Wuoren Hitti on Paras ERI1

Nartut, nuortenluokka

  • Icy Star’s New Queen in Town ERI1, SA, PN1, SERT, ROP, BIS3

Nartut, valioluokka

  • Tekla ERI2, SA, PN3
  • Wanhan Wuoren Haltialaulu ERI1, SA, PN2

Nartut, veteraaniluokka

  • Wanhan Wuoren Naamion Taru POIS

 

Perunkarvatonkoira, pieni

Urokset, pentuluokka

  • Bay’s Bushyfur Challi Nawikuna 1, ROP-pentu
  • Bay’s Bushyfur Yachay Nawikuna 2

Urokset, nuortenluokka

  • Chuil EH1

Urokset, avoinluokka

  • Juansito del Ngorongoro ERI1, SA, SERT, ROP, BIS4

Nartut, avoinluokka

  • Bay’s Bushyfur Yananawi ERI1, SA, PN1, SERT, VSP

Nartut, valioluokka

  • Haya del Ngorongoro ERI1, SA, PN2

Tulokset: Nina Virtanen